AKO NAKUPOVAŤ ?

O NÁS

 

NAŠA STRÁNKA  bola založená v roku  2012. Za tento krátky čas pohohla vyriešiť mnoho ženám.Sme jednotkou v zdravotníckych potratoch,ktoré poskytujú pomoc ženám kde je obmedzený prístup k potratom v nemocniciach,ale predovšetkým ženám s nedostatkom financií, ktoré si nemožu dovoliť dať 400 EUR za potrat u gynekológa.

Toto sú niektoré z najčastejších otázok, ktoré počujeme, keď sa ženy pýtajú na interupčnú pilulku. Dúfame, že Vám odpovede pomôžu. A ak uvažujete o potrate, dúfame, že vám pomôžu rozhodnúť sa, čo je pre Vás najlepšie.

Sme vdačný že možme poradiť v rozhodnutí aj Vám.V prípade otázok nás kontaktujte.

NÁŠ E-SHOP

potratova tabletka eshop 

Z našich produktov odporúčame produkty potratový set do 9 týždňa , v prípade dlhšieho tehotenstva potratový set do 22 týždňa.Ide o kombináciu  liekov Mifepristone ( RU-486) a Misoprostolu.Tento spôsob je najúčinnejší,pretože kombinácia týchto dvoch liečiv vyvolá potrat až v 97% prípadoch.Potrat može vyvolať aj samotný misoprostol ale účinnosť je nižšia. Vyvolanie potratu  samotným Mifepristonom (RU-486)sa neodporúča ,pretože mŕtvy plod môže ostať v maternici a môže dojsť k infekcií.

 

CESTA K VÁM

POTRATOVA TABLETA OBJEDNAT

Po dokončení objednávky Vám do max. 48 hodín príde potvrdzujúci e-mail,že Vami zadaná objednávka sa spracovala a bola odoslaná.

POZOR !!!

Tovar expedujeme spravidla 2 krát do týdňa (nikdy nie cez víkend),tak kľudne sa može stať že tovar ktorý ste si objednali v piatok večer príde aj v stredu alebo štvrtok v týždeň nasledujúci.

 

Tovar odosielameme prostredníctvom Slovenskej pošty druhov triedov – doporučene.Do schránky dostanete žltý lístok s ktorým Ván na miesnej pošte vydajú tovar.

UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ !!! NENAVYŠUJE SA  ANI O POŠTOVNÉ ANI O ŽIADNÉ INÉ POPLATKY.